Aukščiausios kokybės apdailos ir įrengimo paslaugos iš vienų rankų su garantija.

Būtų, namų, ofisų, komėrcinių patalpų dizainas, apdaila, įrengimas.
Mūsų ekspertai greitai ir nemokamai atvyks, duos patarimus ir paskaičios preliminarią proekto sąmatą.
Dirbame Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.
Paspaudus migtuką Siųsti jūs rezirvuojate 5% nuolaidą busimiems darbams.

Patalpų įrengimas be rūpeščių.

STATEX įgyvendins net aukščiausio sudėtingumo projektus. Jums panorėjus bus organizuojami ir vygdomi visi reikalingi projekto darbai: dizainas ir vizualizacija, dokumentų bei sutarčių parengimas, statybinių medžiagų pirkimas ir pristatymas, inžinerinių tinklų, elektros instaliacijos, santechnikos, apdailos darbų vygdymas ir priežiūra, baldų gamyba, patalpų valymas ir įrengimas. Visiems savo darbams suteikiame ilgalaikę garantiją.
Užsakytį konsultaciją
Taupome Jūsų nervus, laiką ir pinigus.
Per 15 metų mūsų darbo patirties mes supratome vieną dalyką, tam kad statybos vyktu sklandžiai, be streso, pinigų ir laiko švaistymo, svarbiausia kruopščiai paruošti ir suderinti visa projektą nuo dizaino ir vizualizacijos iki patalpų dekoravimo ir baldų. Leiskite STATEX komandai imtis to ką mes mokame geriausiai, o tai organizuoti ir ivygdytį patalpų apdailos ir įrengimo darbus ir būsite maloniai nustebinti greitų projektų realizavimų bei kainos ir kokybės santykių. Visiems savo darbams suteikiame ilgalaikę garantiją.
Kokių darbų pageidaujate jūs?
Kosmetinis remontas
Specialistas išsiaškins Jūsų norus ir poreikius. Nuims išmatavimus ir paskaičios preliminarią proekto darbų bei medžiagų kainą.
Gauti sąmatą
Kapitalinis remontas
Į šią paslauga eina nemokamas dizainerio konsultacija, meistrų darbai bei statybinės medžiagos. Preliminarią sąmatą pristatome jau po dviejų dienų.
Gauti sąmatą
Individualus užsakimas
Į šią paslaugą įskaičiuota nemokama dizainerio konsultacija, visi matavimo darbai bei pilnas remonto darbų sąrašas.
Gauti sąmatą
Greiati ir kokybiškai atliksime šios (darbus) paslaugas.
Atlikti darbai
Darbų pavyzdžiai, kuriais didžiojasi
mūsų komandą.
Mūsų patenkintų klientų atsiliepimai.
  • Julija Stolc
    Su vyru nupirkom namą ir labai norėjome greičiau ji irengti ir atšvęsti įkurtuvės. Patikėjome visus darbus STATEX komandai. Iš tikrųjų gavosi remontas be rūpesčių! Kaip ir žadėjo viską padarė laiku ir kokybiškai. Tikrai rekomenduoju.
  • Vaida ir Gintaras
    Labai bijojome remonto, manėme kad tai gali užsitęsti ilgam ir atimti daug nervų. Bet su STATEX komanda visi darbai praėjo greitai ir sklandžiai ypač patiko galutinis rezultatas kokybė super! Ačiū STATEX!
  • Neringa ir Dovydas
    Labai dėkingi STATEX komandai. Visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Tikrai rekomenduojame!
Nemokama konsultacija ir preliminari samata.
Susisiekite su mūsų konsultantais užpildę formą žemiau arba tel: 8671 04404 ir gaukite visą reikiamą informaciją Jus dominančių klausimų.
+370 671 04404
statexlt@gmail.com
Adresas Savanorių 52 Vilnius
Made on
Tilda