+37067104404
Belgija, Lommel, 2020 m. BALANDŽIO 10d.
OFICIALI ,,DR. PROBIO" POZICIJA DĖL KORONA COVID 19
Atsiradus korona COVID19 virusui visame pasaulyje, „Dr.Probio" sulaukia daugybės klausimų dėl probiotinių valymo ir asmens priežiūros priemonių veiksmingumo. Šiuo laišku norime pateikti teisingą informaciją apie tai, ko tikėtis ir kaip naudoti „Dr.Probio" produktus.

Visų pirma, NĖ VIENAS PRODUKTAS pasaulyje negali užkirsti kelio tiesioginiam šio (ar bet kokio kito) viruso perdavimui oro lašeliniu būdu (mažos dalelės čiaudint ar kosint) iš žmogaus žmogui. Taigi, turime sutelkti dėmesį į netiesioginį perdavimą per rankas, paviršius ar daiktus.
„Dr.Probio" produktuose yra gerųjų bakterijų- probiotikų, skirtų pagerinti higieną ir apsaugą. Panaudojus probiotikai lieka ant paviršiaus (kieto paviršiaus, tekstilės, odos ir kt.) ir turi du pagrindinius privalumus:

- Gilus valymas: Probiotikai gamina fermentus, kurie virškina organinę taršą, kad paviršius būtų mikroskopiškai švarus. Probiotikai keletą dienų iš eilės išlieka aktyvūs!

- Sveikas mikrobiomas: Probiotikai yra gerosios bakterijos, apimančios visus paviršius (įskaitant odą), kad būtų sumažinta infekcijos rizika, kaip įrodyta klinikiniais tyrimais (Caselli 2018; PLOS ONE)
Kad galėtumėte pasinaudoti šia puikia probiotikų apsauga, „Dr.Probio" pataria šiuos veiksmus ir produktus:
Paviršiaus valymas.
COVID19 gali ilgiau išgyventi ant paviršių, kuriuose yra biopluošto ar didelė organinė tarša. Valymas naudojant bet kuriuos iš „Dr.Probio" probiotinių valymo produktų užtikrins, kad paviršius taptų ir išliktų neužterštas organinės kilmės medžiagomis. Probiotikai nuolat valys paviršių! Toks švarus paviršius prireikus taip pat pagerins dezinfekavimo priemonių efektyvumą.

Rekomenduojamas produktas:

More products
Naudojimo dažnumas: mažiausiai 2 kartus per savaitę; kasdien virtuvei ir tualetams
Rankų higiena.
Vienas iš svarbiausių tiesioginių būdų perduoti COVID19 iš vieno žmogaus kitam yra rankos. Plaudami rankas „Dr.Probio" produktais sukursite sveiką odos mikrobiomą, taip sumažindami patogeno perdavimo riziką.
Daugiau prekių
Naudojimo dažnumas: keletą kartų per dieną po kiekvieno kontakto su užterštu paviršiumi, apsilankymo vonios kambaryje ar pasisveikinimo paspaudžiant rankas
Daiktai / tekstilė.
Ne visada įmanoma nuvalyti visus paviršius / medžiagas (tokias kaip tekstilė) ar daiktus. Tai palieka galimybę patekti korona virusui. „Dr.Probio" sukūrė ultragarsinį rūko įtaisą, apimantį visus paviršius ir objektus, turinčius gerą mikroflorą, siekiant sumažinti infekcijų riziką.

Rekomenduojamas produktas:

More products
Naudojimo dažnumas: nuolatinė automatinio laikmačio funkcija
Asmeninė apsauga.
Be tinkamos rankų higienos, galima imtis dar daugiau priemonių apsisaugoti. Įrodyta, kad virusas Korona COVID19 pirmiausia užkrečia viršutinius kvėpavimo takus ir sinusus. Infekcijos riziką sumažins sveiko mikrobiomo šiose vietose užtikrinimas. „Dr.Probio" keletą metų vykdė tyrimus, siekdamas skatinti tokį sveiką mikrobiomą inhaliuojant patentuotus „PIP Ultra Air" sinbiotikus (probiotikus + prebiotikus). „PIP Ultra Air" inhaliacija yra 100 % saugi ir išlaikė oficialius OECD403 bandymus.

Rekomenduojamas produktas:

Daugiau prekių
Naudojimo dažnumas: du kartus per dieną
Atkreipdami dėmesį į kai kurias prevencijos priemones, tokias kaip tinkama higiena, jau galite žymiai sumažinti infekcijos riziką. O jei ir užsikrėstumėte – nepanikuokite. Mirtingumas nuo COVID19 vargiai viršija mirtingumą nuo įprastinio gripo. Venkite užkrėsti kitus laikydamiesi atstumo ir atidžiai stebėdami savo rankų higieną bei savo kambario (-ų) valymą probiotikais.


Tikimės, kad tinkamai informavome jus apie geriausią apsaugą, kurią teikia „Chrisal" probiotikų technologija. Daugiau informacijos apie „Dr. Probio" gaminius ir technologijas galite rasti tinklalapyje www.drprobio.lt


Linkiu jums geros sveikatos!

DR. ROBIN TEMMERMAN
Made on
Tilda