+37067104404
SUKURKITE SAUGIĄ, ŠVARIĄ BEI SVEIKĄ APLINKĄ
  • Efektyviai šalina nešvarumus;
  • Pašalina iki 95% alergenų, virusų, pelėsio;
  • Apsaugo nuo odos ir kvepavimo takų ligų;
  • Taupo iki 70% laiko ir pinigų;
  • Dirba už jus iki 72 val. po valymo.

Mažiau rūpesčių, daugiau naudos!
"ProbioEco" produktų dėka pasiekiama ne tik ideali vizualinė, bet iki šiol neregėta mikrobiologinė švara, atstatoma sveika patalpų mikroflora. Išvalomi ne tik paviršiai, bet ir oras. Patalpos apsaugomos nuo alergenų, virusų, pelėsio... Probiotikais išvalytose patalpose kiekvienas gyvas organizmas jaučiasi ramesnis, natūraliai stiprėja organizmo Imunitetas, dingsta alerginės reakcijos, sumažėja tikimybė susirgti virusinėmis infekcijomis. Ir tam yra daug įrodymų, mokslinių tyrimų.
Sveikos bei švarios patalpos be pastangų!
Įdarbink nemokamus darbuotojus- naudingus mikroorganizmus (probiotikus), kurie 24/7 sveikatins, valys ir saugos patalpas nuo virusų, alergenų, grybelio ir smulkaus purvo.
Sveikos bei švarios patalpos be pastangų!
Įdarbink nemokamus darbuotojus- probiotikus, kurie 24/7 valys ir saugos patalpas nuo virusų, alergenų, grybelio ir smulkaus purvo.
Bacillus šeimos bakterijos efektyviai šalina įvairius organinius nešvarumus ir patikimai apsaugo nuo alergenų, kvapų, pelėsio, daugybės bakterijų ir virusinių susirgimų žmones, naminius gyvūnus ir augalus.
Kaip veikia Dr. Probio produktai?
1
Dr. Probio produktai užsėja visą patalpą (grindys, sienos, lempos, tekstilė, oras...) naudingų bakterijų-probiotikų kolonijomis. Pasėjimas vyksta purškiant arba valant produktais su probiotikais, kurie atlieka valymo funkciją. Bakterijos pradeda daugintis ir taip užpildo visą patalpų erdvę.
2
Po pasėjimo probiotikai pradeda veikti kaip „maži valytojai". Jie maitinasi visomis organinėmis liekanomis (negyvos odos dalelės, dulkių kruopelėmis ir gabaliukais). Ir neitralizuoja ligas keliancias, patogeninius mikroargonizmus.
3
Tokiu būdu patalpos tampa n- kartų labiau apsaugotos nuo dulkių, purvo susiformavimo ir patogeniniu mikroorganizmo veiklos. Dėka Dr. Probio patalpos valomos ir apsaugomos 24/7 .
PRODUKTŲ PRIVALUMAI
Valomoji galia
Galinga tarpmolekulinė skvarba leidžia pašalinti net mažiausius organinius nešvarumus nuo visų vandeniui atsparių paviršių ju nepažeidžiant. Sutaupoma 30–70 % valymui skirtų išlaidų ir laiko.
Patalpų sveikatinimas
Pašalinama iki 96% alergenų, blogujų kvapų, dūlkių erkių, pelėsio, virusų ir infekcijų. Atstatoma natūrali patalpų mikroflora. Klinikiniais tyrimais įrodita, kad iki 50% sumažėja tikimybė susirgti virusinėmis infekcijomis ir gripu.
Ilgalaikis poveikis
Paviršiai įgauna antistatinių savybių: kaupiasi mažiau purvo, jis lengviau pašalinamas, paviršiai vizualiai atsinaujina, dūlkių kiekis patalpose sumažeja iki 45%.
Gerųjų bakterijų (probiotikų) nauda
Jūs įdarbinate pagalbininkus, kurie iki 72 valandų po panaudojimo valo ir apsaugo paviršius nuo smulkaus organinio pūrvo ir kenksmingo aplinkos poveikio.
Ekologiškumas
Visos valymo priemonės yra organinės kilmės, netoksiškos, nelakios, nedegios, biologiškai suyrančios, nesukeliančios alergijos, nekenksmingos žmonėms, gyvūnams bei aplinkai.
Ekonominė nauda
Visi valikliai ypač koncentruoti, iš 1 litro koncentrato galima gauti iki 200 litrų unikalaus, 100% saugaus, ekologiško valiklio.
Taip pat mažėja laiko sąnaudos, skirtos valymui, daug lėčiau susidėvi valymui skirti įrankiai.
Atgal
Universali galia
Dėl unikalios purvo atskyrimo nuo paviršių technologijos patalpų valymui, tvarkai ir higienai palaikyti užtenka vos kelių skirtingų valiklių. Tai palengvina valymo procesą, mažina laiko sąnaudas ir pinigų išlaidas.
More products
More products
More products
More products
Greitas pristatymas į bet kurį Lietuvos kampelį.
Reikšmingi produkcijos ypatumai:
Esant PH vertėms nuo 0,2 iki 2 ir nuo 12 iki 14 priemonės nėra rūgštis ar šarmas, jų sudėtyje nėra spirito, fosfatų.
Įvairūs plovimo ciklai atliekami naudojant 1–2 valymo priemones – tai sumažina bendras darbo laiko sąnaudas iki 70 %.
Priemonės (skystos, gelinės, putų pavidalo) naudojamos taikant aukšto ir žemo slėgio įrenginius, naudojamos rankiniu ir automatizuotu būdais. Gelinės priemonės ilgai išsilaiko ant valomų paviršių, nenuteka ir nenudžiūsta.
Priemonės nedegios, nelakios, netoksiškos, saugios žmogaus odai, visų tipų paviršiams, audiniams (įskaitant drabužius), kvėpavimo takams. Po naudojimo nėra būtina vėdinti patalpas.
Dr. Probio priemonių naudojimas leidžia pasiekti aukštą valymo kokybės lygį su dezinfekcijos efektu, nepriklausomai nuo personalo profesionalumo.
Taip pat sūlome biotechnologinį organinių teršalų valymą naudojant unikalias, patentuotas, probiotines valymo priemones, suteikiančias galimybę kontroliuoti patogeninės mikrofloros vystymasi bei pasižyminčias dezinfekciniu efektu.
Su mumis paprasta!
Atestuoti konsultantai padės greitai ir be papildomų investicijų įdiegti Dr. Probio technologiją Jūsų verslui!
Prekių asortimentas
Pilnas prekių asortimentas: valikliai, nuriebalintojai, poliruokliai, skalbikliai, higienos priemonės bei valymo įrankiai.
Finansinę naudą
Dr. Probio technologijos suteikia realią finansinę naudą, taupo laiką ir pinigus.
Technologijos įdiegimas
Parenkame optimalią technologiją, apmokome darbuotojus, suteikiame konsultacijas, darbo sąmatas ir tolimesnį palaikymą.
Klientų aptarnavimo centras
Susisiekite su mūsų konsultantais jums patogiu būdu: tel. +3706 71 044 04 arba užpildykite formą apačioje ir gaukite visą reikiamą informaciją.
El. paštas
Vardas
Telefonas
Komentarai
Paspaudę mygtuką "Siųsti" jūs sutinkate su asmens duomenų tvarkymu ir sutinkate su konfidencialumo politika.
Made on
Tilda