+37067104404

NATŪRALŪS. SAUGŪS. EFEKTYVŪS.

Dr. Probio kūno ir aplinkos priežiūros produktai sukurti naudojant inovatyvią, patentuotą PIP (Probiotica in Progress) gamybos technologiją, naudojant tik maksimaliai natūralius, biologiškai aktyvius komponėntus bei 1 klasės saugumo, laboratorijose patikrintas Bacillus šeimos gyvybingų probiotinių mikroorganizmų kultūras.

1. Kas yra probiotikai?

Tai saugios, gerosios bakterijos, kurios atkuria natūralų mikrobiologinį kūno ir aplinkoje balansą ir saugo nuo virusų, blogųjų bakterijų, grybelio, alergenų.

2. Kaip veikia PIP produktai su probiotikais?

Bacillus genties gerosios bakterijos konkuruoja su blogosiomis bakterijomis už erdvę ir maistą ant valomų paviršių (oda, kvėpavimo takai, grindys, sienos, narvai, gyvūnai, ...). Kadangi gerosios bakterijos yra labai aktyvios, jos visada laimi kovą ir užtikrina sveiką ir stabilią mikroflorą aplinkoje.

3. Ar produktai su probiotikais priskiriami prie sveikatos priežiūroje naudojamų produktų, tokių kaip dezinfekavimo priemonės?

Ne, produktai su probiotikais neturi tiesioginio biocidinio poveikio kitoms bakterijoms. Todėl jie nesukelia pasipriešinimo tarp patogeninių mikroorganizmų.

4. Kur naudojami probiotiniai produktai?

PIP produktai naudojami visur, kur yra problemų su bakterijomis (pvz. ligoninės ir sveikatos priežiūros įstaigos; gyvenamieji ir komerciniai pastatai, mokyklos, institucijos, sporto ir pramogų objektai, biurai ir darbo vietos; pieninės; vandens sistemos; transportas, maisto gamyba; ūkiai ir gyvulių būstas - arkliams, karvėms, kiaulėms, viščiukams... , beje gyvūnai taip pat gali būti apdoroti PIP produktais, pvz., aukšto slėgio putomis arba tiesiog plovimu).

5. Ar galiu naudoti dezinfekatorius, kai naudoju probiotinius produktus sveikatos priežiūros tikslais?

Ne, geriausi produktų rezultatai gaunami, kai nėra dezinfekuojama. Kai tam tikromis sąlygomis būtina dezinfekuoti, rekomenduojama probiotikus naudoti iš karto po dezinfekcijos, siekiant stabilizuoti mikrobiologinę aplinką.

6. Ar PIP produktai saugūs žmonėms, ar rekomenduojami apsauginiai drabužiai ?

Dėl savo biologinio pobūdžio visi PIP produktai yra visiškai saugūs, draugiški aplinkai ir nekenksmingi žmonių ir gyvūnų sveikatai. Nereikalaujama jokių apsauginių drabužių, o kontakte su plika oda nesukelia jokio neigiamo poveikio.

7. Kas nutinka naudojant gerasias bakterijas?

Probiotinės bakterijos PIP produktuose kolonizuoja valomą aplinką ir sukuria stabilią ir sveiką mikrobiologinę apsaugą. Jų poveikis išlieka efektyvus dar kelias dienas, todėl optimaliam gautam rezultatui išlaikyti rekomenduojama naudotis PIP produktais pastoviai (nerekomenduojama nutraukti jų naudojimą ilgiau nei 3 dienoms).

8. Kokios galimos probiotinių produktų perdozavimo pasekmės?

Koncentruotas probiotinių produktų naudojimas padidina gerųjų probiotinių bakterijų kiekį ant valomų paviršių, o tai tik paspartina naudingą ir ilgalaikį poveikį sveikatai.

9. Koks privalumas PIP produktų su probiotikais prieš cheminių medžiagų sukeliamus pavojus?

Dauguma cheminių valymo priemonių yra agresyvios ir nesuyra aplinkoje po panaudojimo, todėl jos kaupiasi ir teršia ją. Valymo priemonės su probiotikais atvirkščiai subalansuoja mikroflorą aplinkoje ir praturtina ją gerosiomis bakterijomis. Todėl nuolatos naudojant valymo priemones su probiotikais sukuriama žmogui palanki-artima mikrobiologinė aplinka, sauganti nuo blogųjų bakterijų dauginimosi.

10. Kokios optimalios PIP produktų laikymo sąlygos?

Atsižvelgiant į probiotinių bakterijų buvimą PIP produktuose, laikyti rekomenduojama 100-300 C temperatūroje. Vengti tiesioginių saulės spindulių.


Made on
Tilda